Terespol: Pieniądze dla MOK

  • 05.07.2020, 11:03
  • (pc)
Terespol: Pieniądze dla MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu otrzymał dofinansowanie na realizację dwóch projektów. Dzięki temu mieszkańcy skorzystają już niebawem m.in. z warsztatów fotograficznych czy rzeźbiarskich.

Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury na dwa zadania. Pierwsze nosi nazwę "Historia miasta. Plener - Aktywacja!" i będzie finansowany z programu "Kultura - Interwencje 2020".  Polegać ma na organizacji warsztatów artystycznych: rzeźbiarskich, malarskich, fotograficznych i filmowych. Kilkudniowe zajęcia będą odbywać się latem w przestrzeni miejskiej i będą miały charakter edukacyjno-historyczny a także interaktywny i międzypokoleniowy.

Drugie zadanie nosi nazwę "Terespolska Platforma Kultury" i zostanie sfinansowane z programu "Kultura w sieci" i będzie polegało na stworzeniu specjalnej platformy, skupiającej wszystkie przejawy twórczości kulturalnej mieszkańców Terespola i okolic. 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kwinto
Kwinto 15.07.2020, 11:19
Brawo MOK Terespol !!!

Pozostałe