Gmina Komarówka Podlaska: Szkoły wyposażone w laptopy

  • 05.07.2020, 11:07
  • (joan)
Gmina Komarówka Podlaska: Szkoły wyposażone w laptopy
Do trzech szkół prowadzonych przez gminę trafiło w ostatnich dniach laptopy i tablety. Samorząd pozyskał 55 tys. zł z programu „Zdalna Szkoła+”. Program uruchomiony został w związku z nauczaniem zdalnym, które zostało wdrożone z powodu wyłączenia działalności stacjonarnej szkół w związku z pandemią koronawirusa.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Choć rok szkolny właśnie się kończy, to pozyskany sprzęt z pewnością się przyda, bo został przekazany na stan placówek oświatowych, które będą mogły z niego korzystać w przyszłym roku , bez względu na to w jakiej formie kontynuowana będzie nauka.

Z zakupu sprzętu komputerowego, który miał wspomóc uczniów w nauce zdalnej korzystały w drugim półroczu praktycznie wszystkie samorządy, pozyskując stuprocentowe dotacje na ten cel.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rodzic
Rodzic 05.07.2020, 19:34
Chciałem uzyskać dla swojego dziecka i co farmazony opowiadają gmina rozdaje wśród swoich znajomych a nie da dla uczna którego rodziców nie stać na zakup sprzetu !!!!!!

Pozostałe