Tatarska Piątka na medal [GALERIA]

  • 07.07.2020, 11:15
  • (AK)
Tatarska Piątka na medal [GALERIA] Adam Trochimiuk
Wielkie brawa dla uczestników „Tatarskiej Piątki” w Studziance, którzy mimo upału dali radę i pokonali pięciokilometrową trasę. Na biegaczy i specjalistów od marszu z kijkami czekały na mecie pamiątkowe medale.

W biegu głównym na 5 kilometrów najlepszy okazał się Jacek Chruściel (Międzyrzecka Grupa Biegowa) z czasem 17 minut i 56 sekund. Wśród pań triumfowała Katarzyna Pajdosz z Klubu Biegacza Biała Biega Biała Podlaska - 22.50. Z kolei rywalizację nordic walking wygrał Dariusz Mackiewicz (Aktywny Kodeń) z czasem 32.00, a w rywalizacji pań pierwsze miejsce zajęła Teresa Hryciuk (TKKF Krzna Biała Podlaska) - 38.46.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia. 

(AK)

Zdjęcia (98)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe