Powiat bialski: Były marszałek został sekretarzem powiatu

  • 07.07.2020, 11:33
  • Paulina Chodyka
Powiat bialski: Były marszałek został sekretarzem powiatu
Od początku lipca funkcję sekretarza powiatu bialskiego pełni Sławomir Sosnowski. – Mam nadzieję, że moje kompetencje przysłużą się sprawnemu funkcjonowaniu starostwa i będę mógł dzielić się nim z moimi młodszymi kolegami nabytą przez lata wiedzą, równocześnie ucząc się wiele od nich – komentuje nowy sekretarz.

Niedawno rozstrzygnięto ogłoszony 20 maja konkurs na stanowisko sekretarza powiatu bialskiego. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzcę, którym został Sławomir Sosnowski. „Pan Sławomir Sosnowski spełnia kryteria wymagane do pracy na wyżej wymienionym stanowisku. Posiada dobre przygotowanie teoretyczne i praktyczne, gwarantujące prawidłowe wykonywanie obowiązków, sprawowanie nadzoru nad organizacją pracy i przestrzeganiem wewnętrznego porządku pracy w starostwie” – czytamy w uzasadnieniu wyboru w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.

Jak komentuje objęcie nowego stanowiska sam zainteresowany? - Zapewniam, że funkcję objąłem zgodnie z obowiązującym prawem. Wszystkie procedury były jawne. Skorzystałem z okazji, praktycznie w ostatnim momencie, bo kilka godzin przed zamknięciem naboru. Później stanąłem przed komisją konkursową, przekonałem ją swoimi odpowiedziami i wieloletnim doświadczeniem w polityce i pracy w samorządzie – tłumaczy Sławomir Sosnowski. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 7 lipca

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Miedzyrzec
Miedzyrzec 08.07.2020, 07:50
W Międzyrzecu, burmistrz zatrudnił byłego wieloletniego posła S.Źmijana z PO, w Staostwie Powiatowym, pan Filipiuk zatrudnił bylego marszałka Sosnowskiego. Jak widać koalicja PO -PSL mocno się trzyma i dzieli między siebie, stołki. Ale to już ich ostatnie podrygi . Wkrótce PSL, zniknie, a z PO rozprawimy się jak należy zloczyncom.
Gostek
Gostek 07.07.2020, 19:39
W PSL, to teraz same doktory , dyrektory , profesory i członkowie rad nadzorczych. A gdzie chłopi, gdzie rolnicy i plantatorzy? Nie ma i ma nie być, bo dzisiejszy PSL to grupa interesów określonych ludzi, gdzie kumoterstwo i nepotyzm to priorytet. Takim ludziom jak Sosnowski, Filipiuk i Litwiniuk nie wolno wierzyć. Najwyższa pora przegnać tą bandę.
rolnik
rolnik 08.07.2020, 08:22
Chyba taki Sosnowski ma większe kompetencje od chłopa, rolnika czy plantatora. Zresztą nie wiem czy startowali w konkursie.Tu piszącym to zależy, żeby NIE wybierać Sosnowskiegoo dla zasady NIE bo nie, a nie dlatego, że nie nadaje się na to stanowisko.
LBI
LBI 07.07.2020, 16:49
Kolesiostwo z Zielonej koniczyny. Wyborcy Władka pokazali jakie mamy dla was poważanie

Pozostałe