Międzyrzec Podlaski: Najlepsi uczniowie nagrodzeni

  • 09.07.2020, 10:35
  • Paulina Chodyka
Międzyrzec Podlaski: Najlepsi uczniowie nagrodzeni
Jak co roku, burmistrz wyróżnił wzorowych uczniów. Planów nie pokrzyżowała nawet panująca epidemia, a dumni rodzice prymusów i sami zainteresowani otrzymali od władz miasta statuetki i dyplomy.

Nie było wielkiej gali a jedynie krótka uroczystość i wspólne zdjęcia. Każdy uczeń wyróżniający się w zakończonym roku szkolnym świetnymi wynikami na świadectwie mógł jednak liczyć na docenienie swojego wysiłku, włożonego w naukę. Naukę nietypową, bo przecież uczniowie ostatnie tygodnie uczestniczyli w lekcjach online.

Nagrody Międzyrzecki Prymus 2020 trafiły do sześciu z nich. – Gratuluję nie tylko uczniom, ale przede wszystkim rodzicom, bo w tym roku edukacja waszych dzieci wymagała od was zdecydowanie więcej pracy i zaangażowania. Myślę, że te nagrody są i dla młodzieży i dla państwa wyróżnieniem oraz sygnałem, że jesteście przykładem godnym do naśladowania dla innych – mówił zastępca burmistrza, Paweł Łysańczuk. Wiceburmistrz specjalnie wyróżnił też rodziców. - Inni mogliby od państwa czerpać pełnymi garściami – podkreślił. 

Po przemówieniach nadszedł czas na rozdanie nagród i pamiątkowe fotografie. Uroczystość odbyła się 1 lipca w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Wyróżnieni uczniowie:

- kategoria szkoły podstawowe:

Wiktoria Grudzińska ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza – średnia 5,71

Joanna Golec ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bolesława Prusa – średnia 5,64

Cezary Cap ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła 2 – średnia 5,58

- kategoria szkoły ponadpodstawowe:

Jakub Kiryluk z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej – średnia 5,53

Aleksandra Kurowska z Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego – średni 5,4

Magdalena Ziarek z Zespołu Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich – średnia 5,13

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe