Nasi piłkarze rozgrywali sparingi

  • 09.07.2020, 17:47
  • (AK)
Nasi piłkarze rozgrywali sparingi Adam Trochimiuk
Kolejny mecz kontrolny mają za sobą piłkarze trzecioligowego Podlasia Biała Podlaska. Sparingi zaczął w okresie przygotowawczym do nowego sezonu rozgrywać także inny nasz trzecioligowiec, Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski. Nie doszedł natomiast do skutku sparing czwartoligowej Lutni Piszczac z Cresovią Siemiatycze.

Piłkarze Podlasia Biała Podlaska przegrali z Podlasiem Sokołów Podlaski 2:3, bramki: Golba, Marczuk - Makuch, zawodnik testowany i bramka samobójcza. Ponownie wystąpił w bialskim zespole Michał Gromysz z Tytana Wisznice, a zabrakło tym razem jednego z testowanych wcześniej juniorów Polonii Warszawa.

Zespół Orląt Radzyń Podlaski przegrał z Sokołem Konopnica 0:1 (bramka: Bukartyk) i Chełmianką Chełm 1:3 (bramki: Rycaj - Wołos, Myśliwiecki, Adamski). W Orlętach mogli pokazać się m. in. nowi zawodnicy: Kacper Wiatrak, Adrian Nowosadko i Michał Kobiałka. 

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia. 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe