Janów Podlaski: Już dziś wystawa "Światłem malowana"

  • 10.07.2020, 15:08
  • (pc)
Janów Podlaski: Już dziś wystawa "Światłem malowana"
Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę fotografii Katarzyny Kusznerczuk i Małgorzaty Piekarskiej pt. "Światłem malowana". Wernisaż już dziś, 10 lipca o godz. 18:00.

Obie artystki należą do Fotoklubu Podlaskiego. Ich prace można było wielokrotnie podziwiać m.in. w BCK. Tym razem swoje prace zaprezentują w GOK w Janowie Podlaskim.

- Jest to cykl portretów kobiecych, ukazujący przekrój kobiecego życia. Są to fotografie kobiet młodych, dojrzałych, a wśród nich znajduje się też portret dziewczynki. Zostałam zaproszona do zorganizowania wspólnej wystawy przez Małgosię Piekarską - wyjaśnia Katarzyna Kusznerczuk.

Do wystawienia prac artystkę zachęciła również dyrektor janowskiego ośrodka kultury, Renata Kaczmarek, która mocno stawia na promocję lokalnych artystów. Po raz pierwszy wystawa była zaprezentowana już w marcu, w bialskim Klubie Kultury Scena z okazji Dnia Kobiet.

Tym razem wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 10 lipca, o godz. 18:00.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe