Międzyrzec Podlaski: Wybrano nowego dyrektora międzyrzeckiego szpitala

  • 10.07.2020, 16:07
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Wybrano nowego dyrektora międzyrzeckiego szpitala
Znamy rozstrzygnięcie konkursu na nowego dyrektora szpitala powiatowego w Międzyrzecu Podlaskim. Wygrał go Marek Zawada, wcześniejszy wieloletni dyrektor SPZOZ w Radzyniu Podlaskim. Swoją funkcję obejmie od 3 sierpnia.

Przypomnijmy, że po rezygnacji, 5 czerwca, z funkcji dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim, Wiesława Zaniewicza, powiat bialski ogłosił konkurs na stanowisko szefa placówki. Postępowanie konkursowe wygrał Marek Zawada, wieloletni dyrektor Samodzielnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim.

Dziś, 10 lipca, Zarząd Powiatu Bialskiego podjął uchwałę w sprawie powołania Marka Zawady na stanowisko dyrektora międzyrzeckiego szpitala zgodnie, z którą nowy dyrektor ma objąć swoją funkcję od 3 sierpnia. Ma pełnić tę funkcję przez następnych sześć lat. – Będę robił wszystko, by szpital funkcjonował jak najlepiej, z korzyścią przede wszystkim dla pacjentów, ale także dla pracowników – zapowiada w rozmowie ze Słowem Podlasia, Marek Zawada.

Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu tygodnika, 14 lipca

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tosia
Tosia 11.07.2020, 23:06
Miejmy nadzieję że zajmie się pozamykanymi przychodniami ..........w M_c
MEadowdew
MEadowdew 15.07.2020, 13:28
nie zajmie sie gdyz został powołany na stanowisko dyrektora SZPITALA wiec zajmie sie szpitalem.

Pozostałe