Gmina Wisznice: Zaplanowano aż trzy koncerty

  • 11.07.2020, 10:12
  • (pc)
Gmina Wisznice: Zaplanowano aż trzy koncerty
Gminny Ośrodek Kultury i Oświaty w Wisznicach otrzymał dofinansowanie na realizację projektu "Koncerty muzyczne w Centrum Kultury Chrześcijańskiej w Wisznicach".

Kwota dotacji wyniosła 33 023,00 zł. W ramach dofinansowania zaplanowano trzy koncerty. Wystąpią: Muniek i Przyjaciele, Maleo Reggae Rockers oraz Filharmonia Lubelska. Koncerty odbędą się do końca 2021 r. 

Projekt realizowany jest w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", objętego "Programem w zakresie: 4.8 Promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych" w ramach "PROW na lata 2014-2020".

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe