Biała Podlaska: Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w mieście

  • 12.07.2020, 14:04
  • (pc)
Biała Podlaska: Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w mieście
W związku z remontem ulicy Akademickiej nastąpi zmiana organizacji ruchu w tym rejonie. Ulica Akademicka zostanie wyłączona z ruchu w dniach 13-28 lipca na odcinku od skrzyżowana z ulicą Artyleryjską do skrzyżowania z ulicą Kopernika. Na kierowców czekają wyznaczone objazdy.

W związku z remontem ulicy Akademickiej w dniach 13-28 lipca nastąpi zmiana organizacji ruchu w tym rejonie. - Na czas prowadzonych robót, na odcinku od ulicy Artyleryjskiej do ulicy opernika, ul. Akademicka zostanie wyłączona z ruchu pojazdów. Wystąpią również utrudnienia na skrzyżowaniu z ulicą Artyleryjską, związane z ograniczeniem prędkości i czasowym zwężeniem pasa ruchu - informuje rzecznik urzędu miasta Gabriela Kuc-Stefaniuk. Objazd ulicy Akademickiej będzie odbywał się zgodnie z załączonym schematem:

1. ulicami Artyleryjską, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Glinki, Sworską, Jana Kochanowskiego
2. ulicami Artyleryjską, Warszawską, Kopernika, 34 Pułku Piechoty, Pokoju, Targową,

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe