Biała Podlaska: Międzynarodowy sukces Mai

  • 12.07.2020, 09:41
  • (pc)
Biała Podlaska: Międzynarodowy sukces Mai
Podczas XVI Międzynarodowego Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży „Wielcy znani i nieznani” została wyróżniona praca podopiecznej pracowni grafiki komputerowej „Piksel”, działającej przy Bialskim Centrum Kultury w Białej Podlaskiej.  Dziesięcioletnia Maja Tekielak, została laureatką kwalifikacji do wystawy w kategorii wiekowej 8-11 lat.

Zadaniem konkursowym było przedstawienie w formie plastycznej życia i twórczości jednego z największych artystów XX wieku, Marca Chagalla.

Organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku. Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży to wielkie wydarzenie artystyczne. Na tegoroczną edycję nadesłano rekordową liczbę 3400 prac z 25 krajów, 351 szkół i instytucji z całego świata. Patronat na konkursem sprawował Polski Komitet Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę – InSEA.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe