Gmina Rossosz wygrała "Bitwę o wozy"

  • 13.07.2020, 17:10
  • (pc)
Gmina Rossosz wygrała "Bitwę o wozy"
Gmina Rossosz wykazała się jedną z najwyższych frekwencji w II turze wyborów prezydenckich z terenu województwa lubelskiego. Tym samym zyska wóz strażacki dla swojej jednostki OSP w ramach "Bitwy o wozy", profrekwencyjnej inicjatywy ministerstwa.

„Bitwa o wozy” to profrekwencyjna inicjatywa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.  Mogły w niej brać udział gminy do 20 tys. mieszkańców, a ta z największą frekwencją w wyborach prezydenckich otrzyma wóz strażacki. Wartość jednego samochodu to niemal 800 tys. zł. 

W drugiej turze "Bitwa o wozy" za najwyższą frekwencję średnie samochody ratowniczo-gaśnicze otrzymają następujące gminy z województwa lubelskiego:

  • gmina Turobin, powiat biłgorajski - frekwencja 71,21%
  • gmina Urszulin, powiat włodawski - frekwencja 72,54%
  • gmina Rossosz, powiat bialski  - frekwencja 81,24%

 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe