Międzyrzec Podlaski: Szpital z nowym dyrektorem

  • 15.07.2020, 14:18
  • Paulina Chodyka
Międzyrzec Podlaski: Szpital z nowym dyrektorem
Znamy już nazwisko następcy Wiesława Zaniewicza. Od 3 sierpnia, jak zdecydował zarząd powiatu, funkcję szefa placówki będzie pełnił Marek Zawada, wcześniej wieloletni dyrektor SPZOZ w Radzyniu Podlaskim.

Wiesław Zaniewicz 5 czerwca odszedł z funkcji dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Międzyrzecu Podlaskim. Powodem miały być problemy zdrowotne. W związku z tym, powiat ogłosił konkurs na stanowisko szefa placówki. Wygrał go Marek Zawada, wieloletni dyrektor Samodzielnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim.

10 lipca, zarząd powiatu podjął uchwałę w sprawie powołania Zawady na stanowisko dyrektora. Funkcję obejmie 3 sierpnia i ma ją pełnić przez następnych sześć lat. – To z pewnością kolejne wyzwanie w mojej karierze. Z powodzeniem zarządzałem szpitalem w Radzyniu Podlaskim, który przejąłem w momencie, gdy na konto placówki wchodził komornik. Przez 9 lat udało się wyciągnąć szpital z niebytu, rozwinąć go i poprawić jego finanse. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie – mówi Marek Zawada. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 14 lipca

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe