Janów Podlaski: Z profesorem na obiedzie

  • 16.07.2020, 09:51
  • (pc)
Janów Podlaski: Z profesorem na obiedzie
Organizowane w XVIII wieku, na wzór paryskich salonów literackich, czwartkowe obiady króla Stanisława powracają. Tym razem nie w warszawskich Łazienkach, a na salonach hotelu Zamek Janów Podlaski. Dodatkowo, 25 lipca odbędzie się wydarzenie pod nazwą "Gawędy przy kawie", podczas którego będzie można porozmawiać i wypić kawę z prof. Jerzym Bralczykiem. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Ideą spotkań są dyskusje i wymiana poglądów z wybitnymi polskimi intelektualistami. Cykl czwartkowych obiadów na Zamku, idąc śladami króla rozpoczynamy od spotkania z wybitną postacią polskiej inteligencji, językoznawcą, profesorem nauk humanistycznych i znamienitym poloniście - Jerzym Bralczykiem. 

Z jednym z największych autorytetów normatywnych w dziedzinie języka polskiego będzie można się spotkać już 23 lipca o godzinie 18:00 w kameralnym gronie, podczas czwartkowego obiadu w Zamku Janów Podlaski. Goście będą mieli wyjątkową okazję poznać „Smaki słów" - gawędę prof. Jerzego Bralczyka. Szczegółowa oferta pobytu weekendowego „Obiady Czwartkowe” dostępna jest na stronie internetowej www.zamekjanowpodlaski.pl.

Z kolei 25 lipca, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pod nazwą "Gawędy przy kawie". - To odpowiedź na liczne prośby pasjonatów twórczości prof. Jerzego Bralczyka. Spotkanie autorskie to pierwsze od wielu miesięcy wydarzenie, w którym osobiście będzie można spotkać, posłuchać, wypić kawę i zjeść ciastko ze znawcą języka polskiego. Początek spotkania o godz. 17:00, w Zamku Janów Podlaski. Bilet wstępu na wydarzenie w cenie 50 zł do nabycia w Zamek Janów Podlaski.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jedno podwójne zaproszenie na "Gawędy przy kawie". Aby o nie powalczyć należy poprawnie wypełnić znajdujący się w aktualnym wydaniu Słowa Podlasia kupon i dostarczyć go do sekretariatu naszej redakcji do piątku, 17 lipca. 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe