Gmina Komarówka Podlaska: Zrealizują inwestycje z dofinansowaniem

  • 18.07.2020, 12:58
  • (jlk)
Gmina Komarówka Podlaska: Zrealizują inwestycje z dofinansowaniem
Samorząd otrzyma dofinansowanie na budowę sieci wodociągowej w Przegalinach Dużych i Brzezinach. Fundusze zewnętrzne pokryją też część kosztów innej inwestycji.

Pieniądze gmina dostanie również na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków w Przegalinach Dużych i Żulinkach wraz z przebudową oczyszczalni ścieków w Komarówce Podlaskiej.

Projekt współfinansowany w ramach operacji typu „Gospodarka wodno-ściekowa”, poddziałanie „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Całkowita wartość przedsięwzięcia zgodnie z kosztorysem inwestorskim wynosi: 2 500 816,78 zł. Kwota dofinansowania wynosi 1 423 954 zł.

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe