Zaginiony Konrad Onisiewicz

  • 20.07.2020, 18:17
  • red.
Zaginiony Konrad Onisiewicz
Konrad Onisiewicz, mieszkaniec Białej Podlaskiej zaginął w lutym tego roku. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z bialską policją.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukują: Konrada Onisiewicza, s. Józefa  ur. 26.07.1979 r.
zamieszkałego w Białej Podlaskiej, przy ul. Ceglanej 65. Rysopis i znaki szczególne: wzrost 180 centymetrów, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, czarne, oczy piwne, nos normalny, uszy normalne, uzębienie pełen. W dniu zaginięcia ubrany był w: kurtka koloru granatowego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czerwono – szarego, czapka z daszkiem koloru granatowego.  

Okoliczności zaginięcia:
W dniu 27 grudnia 2019 r. wyjechał z miejsca zamieszkania do Wrocławia celem podjęcia pracy. W dniu 8 lutego 2020 r. ostatni raz kontaktował się telefonicznie z rodziną. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie kontaktował się więcej z rodziną, a jego aktualne miejsce pobytu nie jest znane. 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, Plac Wojska Polskiego 23, 21 – 500 Biała Podlaska, tel.  47 814 11 96 lub z numerem alarmowym najbliższej  jednostki  Policji: 112.


 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe