Piszczac: Wójt szuka wandala. Wyznaczył nagrodę

  • 21.07.2020, 16:08
  • (pc)
Piszczac: Wójt szuka wandala. Wyznaczył nagrodę Facebook
Ktoś zniszczył skrzynkę elektryczną na terenie powstającego targowiska w Piszczacu. Wójt Kamil Kożuchowski podkreśla, że wandal musi ponieść karę, dlatego za pomoc we wskazaniu sprawcy wyznaczył nagrodę.

W poniedziałek ktoś zniszczył jedną ze skrzynek elektrycznych na placu powstającego targowiska w Piszczacu. - Czasami ręce opadają jak się widzi coś takiego. Budujemy, tworzymy, robimy. Niestety są tacy, którzy nie szanują pracy innych. Dewastacja na placu powstającego targowiska musi zostać ukarana - podkreśla wójt gminy Piszczac, Kamil Kożuchowski. W związku z tym wyznaczył również nagrodę za wskazanie sprawcy, wynosi ona 500 zł. - Jest też drugie wyjście. Sprawca może się ze mną skontaktować i naprawić szkody - dodaje włodarz. Straty oszacowano na 1,5 tys. złotych.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe