Leśna Podlaska: Fantastyczny spektakl dla dzieci!

  • 23.07.2020, 11:53
  • (pc)
Leśna Podlaska: Fantastyczny spektakl dla dzieci!
Na mieszkańców Leśnej Podlaskiej i okolic już w najbliższą sobotę czeka wspaniały spektakl. Do miejscowości przyjedzie Teatr Kultureska z Krakowa i zaprezentuje interaktywne przedstawienie pt. "Bukiet Kwiatów". To 60 minut dobrej zabawy z pełnymi energii bohaterami spektaklu – Stokrotką, Różą i Kaktusem.

„Bukiet Talentów” to wspaniały rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. To 60 minut dobrej zabawy z pełnymi energii bohaterami spektaklu – Stokrotką, Różą i Kaktusem. Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzą zasady segregacji i nauczą się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokażą najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić! Przedstawienie przygotowane jest w konwencji show, pełnego muzyki, zabaw i interakcji z dziećmi. W spektaklu wykorzystywane są tylko autorskie utwory muzyczne Teatru Kultureska.

Spektakl już w najbliższą sobotę, 25 lipca o godz. 18:00 a placu przy hali sportowej ZPO w Leśnej Podlaskiej. Wstęp bezpłatny. Można zabrać ze sobą leżak lub kocyk.

Bohaterami spektaklu "Bukiet Talentów" są trzy kwiaty o światowych temperamentach: piękna polska Stokrotka, ognista hiszpańska Róża i meksykańska dusza, czyli Kaktus. Mają one ważną misję – uratować przyrodę przed bałaganiarskimi ludźmi! Który z nich zasługuje jednak najmocniej na tytuł ekologicznego bohatera? Który z kwiatów zaprezentuje największy talent? Wszystko rozstrzygnie się na Kwiatoturnieju, którego będziecie świadkami!

To będzie zacięta rywalizacja, pełna... doskonałej zabawy i dobrego humoru! Show must go on!

Podczas trwania spektaklu należy stosować się do obostrzeń sanitarnych, dezynfekcja rąk, zachowanie 1,5 m odstępu od innych uczestników.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe