Radzyń Podlaski: ROK z dotacją na działania ekologiczne

  • 24.07.2020, 16:10
  • (jlk)
Radzyń Podlaski: ROK z dotacją na działania ekologiczne
Radzyński Ośrodek Kultury otrzymał dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie na zadanie pn. „Edukacja ekologiczna – przyroda w mieście Radzyń Podlaski”

Wysokość dotacji to 50 tys. zł, co stanowi 100 procent wartości zadania. Dzięki temu odbędzie się wiele ciekawych inicjatyw i zostanie wydany album „Cztery pory roku w Radzyniu Podlaskim”. We wtorek, 14 lipca dyrektor ROK podpisał stosowną umowę.

– Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu naszego miasta i powiatu radzyńskiego. Jego celem jest podniesienie świadomości ekologicznej uczestników, propagowanie wiedzy przyrodniczej, a także inspirowanie do praktycznych działań na rzecz ochrony środowiska – mówi Robert Mazurek.

W ramach zadania odbędzie się cykl warsztatów, które zakończą się wydaniem albumu „Cztery pory roku w Radzyniu Podlaskim”, konkursem fotograficznym, wystawą i diaporamą. Projekt realizowany będzie od lipca do listopada 2020 r.

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe