Wisznice: Warsztaty i teatr 

  • 25.07.2020, 12:50
  • (pc)
Wisznice: Warsztaty i teatr 
Gminny Ośrodek Kultury i Oświaty w Wisznicach zaprasza na plenerowe przedstawienie dla dzieci w wykonaniu Teatru Lalek Igraszka. To już jutro!

Spektakl powstał na motywach opowiadania Wandy Chotomskiej pt. "Wars i Sawa". W legendzie występują piękne lalki teatralne, a historia opowiadana jest z wykorzystaniem licznych piosenek i dźwięków, które pozwolą zagłębić się dzieciom w świat prastarej baśni.

Spektakl jest zrealizowany w formie klasycznego teatru lalek, jednak w świat baśni wprowadza dzieci postać narratora, który jest w żywym planie.

Wydarzenie odbędzie się 26 lipca o godz. 12:00 w altanach za budynkiem GOKiO w Wisznicach. Od godz. 13:00 przewidziane są warsztaty teatralne dla dzieci. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe