Platerów: Dbają o dialog 

  • 27.07.2020, 13:41
  • (jg)
Platerów: Dbają o dialog 
Miejscowy Zespół Placówek Oświatowych realizuje projekt „I Will Be In Business World” w ramach Programu Erasmus +.

Szkoła zaplanowała szereg różnorodnych działań aktywizujących - min. spotkania z profesjonalistami, wywiady, prezentacje, warsztaty - które wydarzą się podczas spotkań międzynarodowych oraz zaistnieją w przestrzeni wirtualnej.

- Działanie powstało z myślą o zintegrowaniu uczniów w wieku 12-14 lat z różnych krajów Europy, w tym z Grecji, Portugalii, Rumunii, Turcji i Polski, w ramach aktywności usprawniających kompetencje kluczowe - informuje Alicja Zienkiewicz, nauczycielka ZPO. 

Celem jest zdobycie wiedzy związanej z przedsiębiorczością i start-upami, rozwinięcie inicjatywności i kreatywności, szerzenie tolerancji i zapewnienie dialogu międzykulturowego. 

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe