Magazyn Ligi Okręgowej w Słowie Podlasia!

  • 29.07.2020, 12:00
  • (AK)
magazyn_ligi_okregowej_1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mamy świetną wiadomość dla piłkarskich kibiców w naszym regionie. Znany i ceniony telewizyjny Magazyn Ligi Okręgowej, w którym omawiane są szeroko spotkania bialskiej klasy okręgowej, od dziś dostępny jest na naszej stronie internetowej oraz Facebooku Słowa Podlasia.

Dziś publikujemy pierwszy odcinek, który dotyczy spotkań piłkarskich w pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu LZPN-Oddział Biała Podlaska. - Mówimy też o pucharowych "drabinkach" i historii dotyczącej pucharowych rozgrywek. W kolejnym odcinku znajdzie się już zapowiedź nowego sezonu w klasie okręgowej i wiele ciekawostek. Przez cały sezon będzie można śledzić z nami to wszystko, co będzie działo się w spotkaniach klasy okręgowej. Co tydzień na stronie Słowa Podlasia znajdziecie nowy odcinek Magazynu Ligi Okręgowej. Zachęcamy do oglądania i komentowania - zaprasza Mateusz Wojnarowski, prowadzący Magazyn Ligi Okręgowej.   

(AK)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe