Tatarski psikus i Pajęczyna Krzyśka

  • 30.07.2020, 22:11
  • (AK)
Tatarski psikus i Pajęczyna Krzyśka Time2Go
Napoleoński drąg, Tunele Mikołaja, Tatarski psikus, Pajęczyna Krzyśka, Przyczepa Pana Mietka, Zemsta Tatara czy Tatarska Rzeźnia. Przeszkody o tak dźwięcznych nazwach okazały się niestraszne zawodnikom startującym w Tatarskiej Ekstremalnej Piątce w Studziance, biegu crossowym na pięć kilometrów z przeszkodami.

Trasa wiodła leśnymi ścieżkami, a do pokonania startujący mieli dwadzieścia przeszkód. Uczestnicy zawodów wykazali się dużą sprawnością i wszyscy zasłużyli na wielkie brawa. Podobnie jak organizatorzy imprezy. W Tatarskiej Ekstremalnej Piątce pierwsze miejsce zajął Rafał Golec (Krzesk Królowa Niwa/Klub Aktywnych Parkrun Skórzec) z czasem 24 minuty i 41 sekund, przed Tomaszem Oskrobą (Ruda/Dzikie Borsuki Team 1) – 26.35 i Marcinem Wysokińskim (Łuków/Dzikie Borsuki Team 1) – 26.48. Wśród pań najlepsza była Beata Chruściel (Międzyrzecka Grupa Biegowa) – 31.57, przed Moniką Osińską (Łuków/Dzikie Borsuki Team 1) – 32.17 i Sylwią Szymowską (Łuków/Dzikie Borsuki) – 32.57.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe