Powiat bialski: Dzisiejsza sesja rady odwołana

  • 31.07.2020, 09:18
  • (pc)
Powiat bialski: Dzisiejsza sesja rady odwołana
Dzisiaj miała odbyć się sesja rady powiatu bialskiego. Zarząd podjął jednak decyzję o jej odwołaniu. Ma to związek z ograniczeniem rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa.

Sesja rady powiatu bialskiego zaplanowana na piątek, 31 lipca, została decyzją zarządu odwołana. - Z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2, a także w celu ograniczenia choroby COVID-19, mając na względzie bezpieczeństwo radnych, pracowników starostwa powiatowego w Białej Podlaskiej oraz osób zaproszonych, odwołuję XXIV sesję rady powiatu bialskiego zwołaną na dzień 31 lipca - informuje przewodniczący rady powiatu Mariusz Kiczyński. Przypomnijmy, że na dzisiejszej sesji miało się m.in. odbyć głosowanie nad udzieleniem wotum zaufania zarządowi powiatu, udzielenia absolutorium oraz uchwałą w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu powiatu bialskiego za 2019 rok.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe