Terespol: Odnowiono dawny hotel przy stadionie

  • 31.07.2020, 09:31
  • Anna Chodyka
Terespol: Odnowiono dawny hotel przy stadionie
Wykonano 40 proc. planowanej rewitalizacji Terespola. W części miasta nazywanej Konowicą wyremontowano dawny hotel. Będzie się w nim mieścić ośrodek sportu, rekreacji i kultury, a w drugiej części budynku będą szatnie, prysznice i zaplecze dla korzystających ze stadionu, a także kafejka internetowa.

- Całość prac ma być ukończona w październiku przyszłego roku, ale wykonawca przewiduje, iż inwestycję uda się zrealizować jeszcze w tym. Następnie planowane jest ogłoszenie przetargu na wyposażenie odnowionego budynku  – mówi burmistrz Jacek Danieluk. Do wyremontowanego hotelu wybudowana zostanie droga dojazdowa oraz parking. W ramach przedsięwzięcia zostanie też nasadzona nowa roślinność.

Danieluk informuje, że wokół stadionu miejskiego pojawi się nowe ogrodzenie, a cały obszar zostanie oświetlony energooszczędnymi lampami. Dzięki rewitalizacji przy zbiornikach wodnych będzie można się opalać i urządzać pikniki rodzinne. - Zostały już oczyszczone, ale będą czyszczone jeszcze raz - mówi burmistrz. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 28 lipca

Anna Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe