Gmina Sławatycze: Wystawa... na stodole

  • 31.07.2020, 16:30
  • (pc)
Gmina Sławatycze: Wystawa... na stodole Fotogram/Facebook
Wspaniałe, pełne pozytywnych wrażeń i nieco oryginalne artystyczne spotkanie czeka nas w Zańkowie w gminie Sławatycze. Tam, już w sobotę, 1 sierpnia, odbędzie się nietypowy wernisaż równie nietypowej wystawy.

Można bowiem będzie podziwiać fotografie członków grupy Fotogram z Siedlec, zaprezentowane na... ścianach stodoły Jana Odyńca. Wernisaż wystawy pt. "III Wystawa na stodole" rozpocznie się o godz. 19:00. 

Powstała w 2001 r. grupa skupia osoby czynnie zajmujące się robieniem zdjęć. Została powołana w celu rozwijania i upowszechniania twórczości oraz doskonalenia warsztatu i pogłębiania wiedzy o fotografii. Zgodnie z założeniami organizowane są wystawy, plenery, pokazy prac, prelekcje i wykłady.

Jak dotychczas wydano wiele katalogów wystaw i kalendarzy, a prace członków grupy znalazły się w wydawnictwach albumowych. Odbywały się już też wystawy indywidualne. Na wystawie w stodole będzie można podziwiać zdjęcia m.in. wieloletniego fotoreportera Słowa Podlasia, Adama Trochimiuka.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe