Gmina Podedwórze: Nowe miejsce na turystycznej mapie

  • 31.07.2020, 18:02
  • Paulina Chodyka
Gmina Podedwórze: Nowe miejsce na turystycznej mapie
Niedawno oficjalnie otwarty został nowy punkt na turystycznej mapie powiatu parczewskiego. W Mostach do użytku mieszkańców i przyjezdnych został oddany świeżo wybudowany rekreacyjny budynek, w którym można m.in. podziwiać "Kącik tradycji rybackich".

Zakończyło się przedsięwzięcie w ramach projektu grantowego „Budowa budynku rekreacyjnego na cele społeczne we wsi Mosty” działanie 4.2. „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”.

W niedzielę, 19 lipca, odbyło się oficjalne otwarcie nowego terenu rekreacyjno-turystycznego. Budynek jest przeznaczony dla wędkarzy, turystów jak również mieszkańców Mostów. Powstał tam też „Kącik tradycji rybackich”, ukazujący jak na przestrzeni lat zmieniały się narzędzia wykorzystywane w pracy rybaka. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 28 lipca

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe