Gmina Międzyrzec Podlaski: Ludowa nuta z honorami

  • 01.08.2020, 14:37
  • (ao)
Gmina Międzyrzec Podlaski: Ludowa nuta z honorami
Śpiewacy i instrumentaliści z Zespołu Ludowego „Jutrzenka” i Kapeli „Retro” z Rogoźnicy odebrali z rąk przedstawicieli starostwa dyplom uznania za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej.

Działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Międzyrzecu Podlaskim członkowie zespołu i kapeli otrzymali w dniu 21 lipca dyplom uznania za wieloletni wkład w kultywowanie i popularyzowanie dziedzictwa kulturowego powiatu bialskiego.

Śpiewaków i instrumentalistów, którzy wspólnie występują już od 15 lat uświetniając ważne uroczystości gminne i powiatowe, nagrodzono za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej w roku 2019.

Dyplom uznania artystom wręczyli: sekretarz Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej Sławomir Sosnowski, dyrektor Barbara Kociubińska-Koza oraz inspektor Dorota Uryniuk.

(ao)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe