Powiat parczewski: Policyjne święto 

  • 01.08.2020, 08:40
  • (pc)
Powiat parczewski: Policyjne święto 
Uroczystości w ramach wyznaczonego na 24 lipca ogólnopolskiego święta mundurowej formacji nieco wcześniej, bo 16 lipca zorganizowała parczewska komenda powiatowa. 

Z uwagi na obostrzenia związane z zagrożeniem epidemiologicznym wydarzenie odbyło się w okrojonym gronie. Wzięli w nim udział tylko awansowani policjanci oraz zaproszeni goście. Wyższe stopnie służbowe otrzymali funkcjonariusze w korpusach: oficerów, aspirantów, podoficerów i szeregowych.

Wśród gości znaleźli się m.in.: wicewojewoda Robert Gmitruczuk, przewodniczący rady powiatu Janusz Zieliński oraz wicestarosta Artur Jaszczuk. Za zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków komendant powiatowy inspektor Krzysztof Kozyra podziękował mundurowym i pracownikom cywilnym.

Przypomnijmy, że w tym roku mija 95. rocznica utworzenia kobiecych oddziałów oraz 30. rocznica uchwalenia ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 r. określającą organizację i działalność policji.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe