Gmina Międzyrzec Podlaski: Bawili się na rodzinnym pikniku

  • 03.08.2020, 15:33
  • (pc)
Gmina Międzyrzec Podlaski: Bawili się na rodzinnym pikniku
Stowarzyszenie Zdrowo Aktywni zorganizowało w Koszelikach fantastyczną imprezę pod hasłem„Piknik rodzinny”.  Spotkanie było elementem realizacji projektu „Zdrowo i Aktywnie” realizowanego przez stowarzyszenie i dofinansowanego przez gminę Międzyrzec Podlaski.

W rodzinnym wydarzeniu wzięło udział blisko 60 uczestników: dzieci i młodzież wraz z rodzicami, a także przedstawicielli Klubu Senior + w Koszelikach. Podczas wydarzenia na najmłodszych czekały animacje, gry i zabawy, zaś dorośli mieli okazję do spotkania i gawędy. 

W ramach projektu „Zdrowo i aktywnie”  oprócz pikniku stowarzyszenie realizuje cykl warsztatów kulinarnych "Zdrowe odżywianie".

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe