Międzyrzec Podlaski: Sprzątanie plaży

  • 05.08.2020, 16:57
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Sprzątanie plaży
Pod tym hasłem w najbliższą sobotę, 8 sierpnia, odbędą się wielkie porządki przy międzyrzeckich jeziorkach. Atrakcyjny turystycznie teren jest odwiedzany przez wielu mieszkańców powiatu bialskiego, dlatego też wszyscy z nich są zaproszeni do udziału w inicjatywie.

– Nie tak dawno otworzyliśmy nowe centrum rekreacji, co wiąże się ze wzmożonym ruchem turystycznym i niestety – większą ilością śmieci. Nasza akcja jest stanowczym "nie!" dla zaśmiecania środowiska oraz rujnowania wspólnego dobra – tłumaczą organizatorzy na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zbiórka wolontariuszy odbędzie się 8 sierpnia przy budce ratownika o godz. 9:00. – Sprzątanie potrwa maksymalnie 3 godziny, a każdy pracuś otrzyma niespodziankę - dodają. Organizatorzy proszą też, by wszyscy chętni do wzięcia udziału w akcji "Wspólne sprzątanie plaży", w miarę możliwości potwierdzili swoją obecność mailowo na adres [email protected] 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe