Powiat bialski: Rajd po raz dziewiąty

  • 07.08.2020, 14:30
  • Paulina Chodyka
Powiat bialski: Rajd po raz dziewiąty
Starostwo bialskie, wójt gminy Sosnówka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce zapraszają wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na IX Powiatowy Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego. Wydarzenie patronatem medialnym objęło Słowo Podlasia.

Tradycyjna impreza odbędzie się już w sobotę 8 sierpnia. Rowerzyści będą mieli do pokonania trasę o długości ok 33 km. Start o godz. 13:00 przy GOK w Sosnówce.

Uczestnicy przejadą na trasie: Przechód (Aleksandrów) – Lipinki – Wygnanka – Romanów – Sosnówka – Rozwadówka – Motwica – Pogorzelec – Dębów. Meta przewidziana jest na godz. 15:00 w Gospodarstwie Agroturystycznym „Dolina Dębów”.

W programie imprezy znalazły się też ognisko z kiełbaskami oraz konkurs z nagrodami. Przewidziane są również specjalne nagrody dla najmłodszego i najstarszego zawodnika rajdu. Honorowym patronatem wydarzenie objął marszałka województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe