Gmina Międzyrzec Podlaski: Będzie jaśniej i ekologicznie

  • 09.08.2020, 10:50
  • (pc)
Gmina Międzyrzec Podlaski: Będzie jaśniej i ekologicznie
Samorządowcy dbają o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Myślą również o oszczędnościach.

Dzięki funduszom unijnym na terenie gminy zamontowanych zostanie ponad 200 kolejnych lamp solarnych. Niedawno gmina podpisała umowę na rozbudowanie oświetlenia ulicznego na swoim terenie.

Przypomnijmy, że już od ponad roku około 1200 lamp solarnych oświetla miejscowości na terenie gminy Międzyrzec Podlaski.  W ramach kolejnego etapu wymiany i rozbudowy oświetlenia pojawi się ponad 200 lamp na przysiółkach i przy nowo powstających budynkach.

Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo wokół domów mieszkańców, zamieszkujących przy drogach gminnych oraz zarządzanych przez inne jednostki. Realizację projektu zaplanowano na rok 2021.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe