Biała Podlaska: Niedoszła samobójczyni uratowana przez policjantów

  • 10.08.2020, 14:16
  • (pc)
Biała Podlaska: Niedoszła samobójczyni uratowana przez policjantów
Policjanci i strażacy wspólnie uratowali życie mieszkance Białej Podlaskiej. Funkcjonariusze po tym, jak otrzymali zgłoszenie o prawdopodobnej próbie samobójczej kobiety, wyważyli drzwi do jej mieszkania. W wannie znaleźli nieprzytomną, wykrwawiającą się 36-latkę.

W minioną sobotę, 8 sierpnia, około godz. 19.00 dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że 36-letnia mieszkanka miasta chce popełnić samobójstwo. Pod wskazany adres natychmiast skierowani zostali policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego. - Drzwi mieszkania, w którym mogła znajdować się potrzebująca pomocy kobieta były zamknięte. Z uwagi na zagrożenie życia i zdrowia 36-latki, konieczne było ich wyważenie.  Kobieta leżała nieprzytomna w wannie - relacjonuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy KMP w Białej Podlaskiej. 

Sierż. szt. Krzysztof Iwan, sierż. szt. Mariusz Wójcik natychmiast podjęli działania. Wspólnie z funkcjonariuszami PSP przystąpili do udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Zatamowali krwawienie oraz podali tlen poszkodowanej. Osuszyli ją też zapobiegając wychłodzeniu. Kontrolowali również stan poszkodowanej do czasu przyjazdu karetki pogotowia, której 36-latka została przekazana. 

(pc)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Widz
Widz 17.04.2021, 19:38
Warto się tej pani przyjrzeć bo to nie pierwsza taka pokazówka aż dziw bierze ze mops ani sad rodzinny się nie bierze za takie osoby
Mops
Mops 18.04.2021, 16:02
Może "Trudne sprawy" albo "Sędzia Anna Maria Wesołowska" się wezmą.

Pozostałe