Radzyń Podlaski: Wynieśli mężczyznę z płonącego domu

  • 13.08.2020, 11:40
  • (pc)
Radzyń Podlaski: Wynieśli mężczyznę z płonącego domu
Dramatyczne sceny rozegrały się w jednym z domów na terenie Radzynia Podlaskiego. W trakcie alkoholowej libacji wybuchł pożar. Właściciel posesji i jego znajomy zdołali samodzielnie opuścić płonący budynek. Przybyłych na miejsce policjantów zapewniali, że w domu nie ma już nikogo. Funkcjonariusze postanowili to jednak sprawdzić. Po chwili w kłębach dymu zauważyli upojonego alkoholem mężczyznę. Natychmiast wynieśli go z domu, ratując mu tym samym życie.

We wtorek, 11 sierpnia, oficer dyżurny radzyńskiej policji został poinformowany o pożarze jednego z domów w Radzyniu Podlaskim. Na miejsce natychmiast udał się policyjny patrol, który był pierwszy na miejscu zdarzenia. Pod domem policjanci zastali upojonego alkoholem 40-letniego właściciela domu oraz jego kompana.

Z informacji przekazanej policjantom przez świadków wynikało, że w domu przebywało wcześniej trzech mężczyzn, którzy spożywali razem alkohol. Właściciel domu temu zaprzeczył. Funkcjonariusze jednak weszli do gęsto zadymionego budynku. Podczas sprawdzania płonących pomieszczeń, ujawnili nieprzytomnego 46-latka.

Sierż szt. Kamil Trochonowicz i sierż. Marta Golińska-Pieśko natychmiast wynieśli poszkodowanego na zewnątrz, udzielając mu pomocy przed przyjazdem karetki pogotowia.

Mieszkaniec Radzynia Podlaskiego z rozległymi oparzeniami ciała trafił do szpitala. Okazało się, że policjanci również potrzebują pomocy medyków, bowiem mieli objawy podtrucia dwutlenkiem węgla. Po udzieleniu pomocy medycznej funkcjonariusze opuścili szpital.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe