Gmina Kąkolewnica: Spór o chodnik przy szkole

  • 16.08.2020, 12:30
  • (joan)
Gmina Kąkolewnica: Spór o chodnik przy szkole
W ramach inwestycji drogowej w Kąkolewnicy przebudowywany jest chodnik prowadzący do Zespołu Oświatowego. Nie wszystkim radnym takie wydatkowanie pieniędzy się podoba.

Gmina Kąkolewnica modernizuje ul. Szkolną, prowadzącą m.in. do ZO, przedszkola i  kościoła parafialnego oraz w kierunku przychodni. Całkowity koszt inwestycji to 251, 5 tys. zł, z czego 150,9 tys. zł gmina pozyskała z Funduszu Dróg Samorządowych. Radny Piotr Jezierski zainteresował się tą inwestycją, gdyż w jej ramach przebudowywany jest również chodnik. – Tu się realizuje przebudowę chodnika za 10,5 tys. zł a w Brzozowicy Małej w ogóle nie ma chodnika, choć ruch jest bardzo duży – zwrócił uwagę radny i zastanawia się, po co taki wydatek w miejscu, gdzie do tej pory chodnik przecież był.

- Nie wyobrażam sobie, żeby robiąc ulicę przy szkole, zostawić stary chodnik – stwierdziła Anna Mróz, wójt gminy. Zapewnia, że pieniądze wydawane są racjonalnie. – Inwestycje robimy w odpowiedniej kolejności, na Brzozowicę Małą też przyjdzie czas – zapewnia wójt Mróz. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 11 sierpnia

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.
. 16.08.2020, 22:14
Kolejnosc wojciny:
1. Sprzedac co sie da
2. Kakolewnica
3. turow
4. Kakolewnica
5. Kakolewnica
6. Kadencji nie starczy

Pozostałe