Biała Podlaska: Zamknięty chodnik na Zamkowej

  • 20.08.2020, 09:05
  • (pc)
Biała Podlaska: Zamknięty chodnik na Zamkowej Google Street View
W związku  z rozpoczęciem budowy ścieżki pieszo-rowerowej w rejonie parku Radziwiłłów w Białej Podlaskiej od dnia 20 sierpnia wystąpią utrudnienia w ruchu ul. Zamkowej. Odcinek chodnika na ul. Zamkowej od strony zachodniej zostanie całkowicie zamknięty.

- W związku z rozpoczęciem budowy ścieżki pieszo-rowerowej w rejonie parku Radziwiłłów w Białej Podlaskiej w ramach wykorzystania walorów przyrodniczych doliny Krzny do celów edukacyjnych i turystycznych od dnia 20 sierpnia wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych na ul. Zamkowej - informuje Justyna Paszkiewicz, inspektor ds. obsługi gabinetu prezydenta miasta Biała Podlaska.

Odcinek chodnika na ul. Zamkowej od strony zachodniej zostanie całkowicie zamknięty. Ruch pieszy zostanie przekierowany na istniejące oraz utworzone tymczasowe przejście.

Dodatkowe utrudnienia w ruchu drogowym (czasowe, ręczne kierowanie ruchem) zaistnieją jedynie podczas wjazdu i wyjazdu maszyn z terenu budowy.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe