Biała Podlaska: Uwaga kierowcy! Ruch wahadłowy na Warszawskiej

  • 20.08.2020, 10:10
  • (pc)
Biała Podlaska: Uwaga kierowcy! Ruch wahadłowy na Warszawskiej
W związku z przebudową kolejnego odcinka ulicy Warszawskiej, na odcinku od Warszawskiej 65A do skrzyżowania z obwodnicą miasta, wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. Dla samochodów ciężarowych wyznaczono objazd ulicami Janowską i Zamkową. Utrudnienia mają potrwać do 2 listopada.

- W związku z rozpoczęciem ostatniego etapu przebudowy ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej na odcinku od posesji nr 65A do skrzyżowania z obwodnicą miasta, od 19 sierpnia  do 02 listopada wystąpią utrudnienia w ruchu na przedmiotowym odcinku polegające na wyłączeniu z ruchu jednego pasa jezdni i  wprowadzeniu ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlną - informuje Justyna Paszkiewicz z urzędu miasta Biała Podlaska. Ponadto zostaną wprowadzone ograniczenia dopuszczalnej prędkości do 30 km/h i zakazy wyprzedzania. Przystanki komunikacji miejskiej zostaną całkowicie wyłączone z użytkowania. Objazd przebudowywanego odcinka, dla pojazdów ciężarowych, będzie odbywał się ulicami Janowską i Zamkową.  

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe