Radzyń Podlaski: Radni obradowali w ścisku

  • 21.08.2020, 09:42
  • Joanna Danielewicz
Radzyń Podlaski: Radni obradowali w ścisku
Warunki ostatniego posiedzenia rady miasta, zdaniem części radnych nie odpowiadały wymogom sanitarnym w dobie koronawirusa. Pomimo wniosku, obrad jednak nie przeniesiono.

Sesje rad powiatu, miasta Radzyń a także gminy Radzyń Podlaski odbyły się ostatnio w małych salkach konferencyjnych. Powodem jest termomodernizacja części budynku magistratu, w której znajduje się sala, gdzie dotąd obrady rad były organizowane. Radni uważają jednak, ze warunki, w których obecnie muszą obradować, nie spełniają wymogów sanitarnych.

Podczas ostatniej nadzwyczajnej sesji rady powiatu zwracał na to uwagę radny Tadeusz Sławecki. - Można było zorganizować posiedzenie w sali straży pożarnej, tak jak to robiliśmy kiedyś. Te warunki są nie do przyjęcia w dobie epidemii – mówił radny. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 18 sierpnia

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wybór
wybór 21.08.2020, 13:12
zapewne radna Lecyk protestowała ? ona zawsze taka protestująca?
Radzyniak
Radzyniak 21.08.2020, 11:08
a na dziedzincu pałacu zamalo miejsca

Pozostałe