Biała Podlaska: Będzie chodnik do Grabanowa

  • 25.08.2020, 18:22
  • (joan)
Biała Podlaska: Będzie chodnik do Grabanowa
Pod koniec września wzdłuż ul. Francuskiej na odcinku od obwodnicy do kładki na Klukówce powstanie chodnik. – To inwestycja wyczekiwana przez mieszkańców – zapewnia prezydent Białej Podlaskiej.

Miasto podpisało już umowę na tę inwestycję z prezesem firmy Drogi i Mosty. – Chodnik będzie zbudowany w ciągu ulicy Francuskiej, do kładki na rzece Klukówce, czyli w praktyce do granic z gminą Biała Podlaska, do  wsi Grabanów. To inwestycja długo oczekiwana przez mieszkańców – mówił przed podpisaniem umowy prezydent Michał Litwiniuk. – Koszt przedsięwzięcia to 164 tys. zł.

Umowę na realizację inwestycji prezydent podpisał z prezesem firmy Drogi i Mosty, Bogdanem Szewczakiem. – Przewidujemy, że termin realizacji przedsięwzięcia to 25 września – mówi przedstawiciel wykonawcy.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe