Powiat bialski: Pan Kleks odwiedzi dzieci

  • 26.08.2020, 11:31
  • (pc)
Powiat bialski: Pan Kleks odwiedzi dzieci www.blaszanybebenek.pl
W tym tygodniu w dwóch miejscowościach naszego regionu będzie można obejrzeć spektakl pt. "Szkoła Pana Kleksa" w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. 

Teatr Blaszany Bębenek zaprasza na dwa spektakle pt."Szkoła Pana Kleksa". Pierwszy odbędzie się 26 sierpnia o godz. 15:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim, drugi zaś 27 sierpnia o godz. 11:00 na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej w Sosnówce. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Teatr to tak naprawdę dwóch aktorów Sebastian Sienkiewicz oraz Michał Bogucki. Pierwszy jest absolwentem szkoły aktorskiej Art-Play w Katowicach oraz aktorem niezależnego teatru Imaginarium w Chrzanowie oraz Punctum Teatr. Drugi to wiceprezes Stowarzyszenia Twórców Niezależnych Punctum Teatr oraz aktor Teatru Imaginarium w Chrzanowie. Przez sześć lat współpracował z dziećmi na deskach teatru jak i również występował przed nimi, pracując w wielu agencjach artystycznych. 

"Szkoła Pana Kleksa" to historia dwunastoletniego niesfornego Adasia, który za namową szpaka Mateusza zostaje umieszczony w szkole. Tam poznaje nauczyciela Pana Kleksa który wprowadza go w świat nauki. Dzięki temu Adasia czeka wiele niezapomnianych i pouczających przygód. W spektaklu można usłyszeć trzy utwory zaśpiewane na żywo oraz zabawy z dziećmi takie jak imitacja przyrządzania jedzenia wraz z Panem Kleksem, taniec i poszukiwanie kości wraz z psem Rexem. Zastosowano trzy zmieniające się kurtyny. Czas trwania to ok. 40 min.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe