Biała Podlaska: Blues wraca do amfiteatru

  • 01.09.2020, 18:58
  • Paulina Chodyka
Biała Podlaska: Blues wraca do amfiteatru fot. guitarworld.com
Już niebawem w świeżo wyremontowanym bialskim amfiteatrze odbędzie się trzynasta edycja Biała Blues Festival. Tym razem artyści zaproszeni przez Jarka Michaluka, oddadzą muzyczny hołd Jimiemu Hendrixowi, którego 50. rocznica śmierci przypada w tym roku. Patronem medialnym wydarzenia jest Słowo Podlasia. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert!

Biała Blues Festival to impreza, która co roku ściąga do naszego miasta najlepszych muzyków z Polski i świata. Nie inaczej będzie i podczas 13. edycji muzycznego wydarzenia. Na zaproszenie inicjatora i dyrektora festiwalu, Jarosława Michaluka, do miasta nad Krzną po raz kolejny przyjadą wspaniali artyści. Festiwal od lat jest wizytówką kulturalną Białej Podlaskiej i jednym z najpopularniejszych festiwali tego typu w Polsce Wschodniej.

 Po wielu latach BBF powraca  też do już zadaszonego i urokliwego amfiteatru, położonego w pięknej scenerii Parku Radziwiłłowskiego. - Najbliższa edycja będzie poświęcona pamięci Jimiego Hendrixa w 50.rocznicę śmierci. Wezmą w niej udział czołowi artyści polskiej sceny bluesowej, a także utalentowany brytyjski gitarzysta Jack Moore, którego koncert będzie dedykowany również pamięci jego słynnego ojca - Gary'ego Moore'a - opowiada Jarosław Michaluk. Wystąpią: Magda Piskorczyk, Hard Times oraz Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore. Już za tydzień napiszemy więcej o artystach.

Biała Blues Festival odbędzie się w niedzielę, 13 września o godz. 16:00 w amfiteatrze w parku Radziwiłłów przy ul. Warszawskiej 12. Bilety w cenie 50 zł już są dostępne w przedsprzedaży w pizzerii "Roma" ul.Brzeska 1 tel. 781 554 553 , kawiarni "Coffeelove", przy ul. Plac Rubina 11-14 tel.693 890 281, w sklepie muzycznym "Music Audio" ul.Janowska 11 tel.83 342 57 47 oraz online na www.niezla-sztuka.pl. W związku z panującą pandemią koronawirusa, festiwal będzie zorganizowany z zachowaniem wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

A w najnowszym wydaniu Słowa Podlasia konkurs dla naszych Czytelników, w którym do wygrania dwie podwójne wejściówki na Biała Blues Festival.

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe