Biała Podlaska: Wojsko wraca do miasta. Szuka żołnierzy

  • 03.09.2020, 12:28
  • (pc)
Biała Podlaska: Wojsko wraca do miasta. Szuka żołnierzy
Do Białej Podlaskiej wraca wojsko. Już niebawem odbędzie kwalifikacja żołnierzy do nowo tworzonego batalionu 1 Warszawskiej Brygady Pancernej.

Kwalifikacje do zawodowej służby wojskowej w 1. Warszawskiej Brygadzie Pancernej odbędą się 9 i 10 września w ramach formowania batalionu 18. Dywizji Zmechanizowanej, który na stałe będzie stacjonować na terenach byłego lotniska wojskowego w Białej Podlaskiej.

Aby zostać żołnierzem 1. Warszawskiej Brygady Pancernej należy zgłosić się 9 lub 10 września o godz. 8:00 do Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej z kompletem dokumentów: zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w kwalifikacjach; dowód osobisty; książeczkę wojskową; prawo jazdy (na stanowisko- kierowca); dokumenty potwierdzające odbycie służby przygotowawczej, szkoleń rezerwy i kursów wojskowych; dokumenty potwierdzające wykształcenie; ostatnią opinię służbową; poświadczenie uzyskania stopnia wojskowego; zaświadczenie z wychowania fizycznego jeżeli kandydat zdawał najpóźniej 6 miesięcy do dnia kwalifikacji; strój sportowy. Wymagane jest również przyniesienie kserokopii wszystkich dokumentów.

- Gorąco zachęcamy do uczestnictwa wszystkich chętnych, we wszystkich korpusach osobowych (szeregowych, podoficerów i oficerów) z uregulowanym stosunkiem służby wojskowej - zachęca na swoim facebooku 1 Warszawska Brygada Pancerna.

 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe