Rowerem przez malownicze parczewskie tereny

  • 04.09.2020, 09:02
  • (pc)
Rowerem przez malownicze parczewskie tereny Jakub Pecio
Już 12 września odbędzie się II edycja Sosnowica Cross MTB Maraton! Na kolarzy czekają malownicze trasy na kilku dystansach. Będzie też wyścig dla najmłodszych. To już ostatnie godziny rejestracji online na jedną z najlepszych imprez kolarskich w regionie!

- 12 września na kolarzy będzie czekać specjalnie przygotowana trasa na kilku dystansach uzależnionych od wytrenowania zawodnika. Nie zabraknie malowniczych terenów, szybkich prostych odcinków, czy krętych singletracków pokrytych korzeniami z dodatkiem piachu. 100 proc. prawdziwego MTB z ambicjami na najlepszą imprezę kolarską w regionie! - zachęcają organizatorzy.
Zawodnicy będą rywalizować na trzech dystansach, uzależnionych od wieku oraz wytrenowania (jazda na pętlach):

  • MIKRO (0.2KM)
  • MINI (13KM)
  • FIT (26KM)
  • PÓŁMARATON (39KM)

Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych podczas imprezy, którzy dopiero wkraczają w świat kolarstwa. Dla najmłodszych dzieci do lat 6 został przewidziany wyścig na odległość 200 metrów. Tereny Sosnowicy sprzyjają, aby przyjechać na dłużej. Po wyścigu warto odwiedzić: Poleski Park Narodowy oddalony o 10 km, Jezioro Czarne w gminie Sosnowica, Jezioro Białka Parczewska oddalone o 18 km, ark linowy w Białce Parczewskiej, Jezioro Zagłębocze oddalone o 19 km, Jezioro Piaseczno oddalone o 25 km, Jezioro Białe w Okunince oddalone o 44 km, Muzeum Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego oddalone o 35 km, kajaki na Bugu-  spływy kajakowe granicznym Bugiem oddalone o 35 km, Dworek Kościuszki w Sosnowicy, a przede wszystkim piękne lasy parczewskie.

Więcej szczegółów na facebookowej stronie wydarzenia "Sosnowica Cross MTB Maraton".

Zgłoszenia online tutaj www.dostartu.pl

 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe