Międzyrzec Podlaski: Kolejny singiel Eryka

  • 05.09.2020, 19:10
  • Paulina Chodyka
Międzyrzec Podlaski: Kolejny singiel Eryka
"Jak w niebie" to tytuł kolejnego autorskiego singla, pochodzącego z Międzyrzeca Podlaskiego, Eryka Waszczuka - 14-letniego wokalisty, uczestnika programów The Voice Kids czy Szansa Na Sukces Junior 2019. 

Utwór pochodzi z debiutanckiej płyty Eryka, zatytułowanej „Start.Rec", która swoją premierę miała 10 kwietnia.

- „Jak w niebie" to jedna z ostatnich piosenek, które nagrywałem na mój debiutancki album. Porusza kwestię, z którą zmaga się dzisiaj sporo moich rówieśników. Dzisiaj, szczególnie w czasie trwającej pandemii, spotkania wirtualne, rozmowy za pośrednictwem komunikatorów internetowych stały się normą. Często łatwiej do kogoś napisać, niż spotkać się z nim i porozmawiać w cztery oczy. Jesteśmy zabiegani, mamy coraz mniej czasu dla siebie, a przecież nawet najlepsza wirtualna znajomość nie zastąpi nam bliskości drugiej osoby – mówi Eryk Waszczuk.

14-letni wokalista pochodzi z Międzyrzeca Podlaskiego, jest absolwentem Szkoły Muzycznej 1 stopnia im. Karola Kurpińskiego w rodzinnym mieście. Był uczestnikiem pierwszej edycji programu The Voice Kids w drużynie Edyty Górniak, otrzymał również wyróżnienie w programie "Szansa na sukces", który stanowił eliminacje do festiwalu piosenki Eurowizja Junior.  Jest laureatem wielu konkursów wokalnych w kraju jak i zagranicą. 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krytyk
Krytyk 15.09.2020, 08:42
Bardzo fajny numer. Dzięki tej piosence można wspominać wakacje. Gratulacje dla Eryka

Pozostałe