Powiat bialski: Laptopy do nauki

  • 06.09.2020, 09:31
  • (pc)
Powiat bialski: Laptopy do nauki
Samorząd uzyskał dofinansowanie w wysokości 79 213,23 zł na zakup sprzętu komputerowego. Ma to wesprzeć proces zdalnego kształcenia w sześciu szkołach powiatowych.

Laptopy trafią do Zespołu Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim, Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Małaszewiczach, do międzyrzeckich Zespołu Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich, Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej oraz Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego, a także do Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach.

Starosta bialski Mariusz Filipiuk przekazał zakupione komputery dyrektorom placówek.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe