Powiat łosicki: Komputery dla dzieciaków

  • 07.09.2020, 10:03
  • (jg)
Powiat łosicki: Komputery dla dzieciaków
22 laptopy trafiły do 15 rodzin zastępczych i jednego rodzinnego domu dziecka. 

Wszystko w ramach "Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 – Działanie 2.8. Ułatwianie dostępu do przystępnych cenowo, trwałych oraz wysokiej jakości usług, w tym opieki zdrowotnej i usług socjalnych świadczonych w interesie ogólnym".

Dodatkowo 25 rodzin zastępczych zostało wyposażonych w środki ochrony osobistej z których będzie mogło skorzystać aż 42 wychowanków. Zakup  komputerów i środków ochrony przed koronowairusem był możliwy dzięki dofinansowaniu w wysokości 72 705 zł.

Uroczystego przekazania sprzętu dzieciom dokonała starosta Katarzyna Klimiuk waz z kierowniczką Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Małgorzatą Witkowską w siedzibie urzędu. 

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe