Biała Podlaska: Spotkanie ze sztuką

  • 10.09.2020, 14:25
  • Paulina Chodyka
Biała Podlaska: Spotkanie ze sztuką
Już w najbliższy weekend odbędzie się "Park Sztuki 2020". W kompleksie Radziwiłłów zachwycać uczestników będą instalacje artystyczne, czekać będą na nich performance'y artystów z całej Polski oraz wykłady.

Oficjalne otwarcie imprezy nastąpi w piątek, 11 września o godz. 17:00 pod hasłem "Dźwięk trąbki". Pół godziny później odbędzie się pierwszy performance pt. "Edyp" w wykonaniu Patryka Pykacza. O godz. 18:00 instalację i występ pt. "Sztuka, której nie ma" pokażą Ewa Suprun i Ryszard Litwiniuk. O 19:00 w sali 108 BCK przy ul. Warszawskiej 11 rozpocznie się wykład prof. Mariana Stępaka "Identyfikacja i odrealnienie w performance". Z kolei w sobotę o godz. 15:00 przed kaplicą zaprezentuje on swój performance pt. "Wspomnienie".

Do Białej przyjadą też Sławomir Matyjaszewski, Andrzej Męczyński, Tomasz Sudoł, Angelika Wojas, Karolina Zielazek-Szeska i Tomasz Zjawiony. Wystawę i instalacje można będzie podziwiać od piątku do niedzieli do godz. 18:00.
 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe