Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega już w niedzielę [trasa, medale]

  • 11.09.2020, 11:16
  • (AK)
Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega już w niedzielę [trasa, medale] Adam Trochimiuk
Już w niedzielę 13 września czeka nas 9. Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega, organizowany przez Klub Biegacza Biała Biega i Time2Go pod patronatem Słowa Podlasia.

W imprezie przy hali widowiskowo-sportowej AWF w Białej Podlaskiej na ulicy Marusarza (otwarcie biura zawodów o godzinie 8) zaplanowany został o godzinie 10 start biegu na 5 kilometrów, a o godzinie 11 start Biegu Jubileuszowego na 10 km o Puchar Rektora AWF.

O godzinie 9.20 w ramach „Lekkoatletyka Dla Każdego” organizowane są biegi dla dzieci i młodzieży na 100 i 400 metrów. Będzie również "Miasteczko LDK": każdy młody sportowiec i nie tylko będzie mógł sprawdzić się w sprincie na 25 m, biegu przez płotki czy skoku wzwyż.

- Rodzinny Piknik Biegowy przebiegać będzie w ścisłym reżimie sanitarnym, ze względu na liczne obostrzenia może w niej wziąć udział 250 zawodników - mówią prezes Klubu Biegacza Biała Biega Dariusz Trębicki i szef Time2Go Sławomir Bańbura. - Piknik jest współfinansowany z budżetu Gminy Miejskiej Biała Podlaska. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do kibicowania.

Wszyscy, którzy ukończą zawody, otrzymają na mecie pamiątkowe medale. Na najlepszych czekają puchary i nagrody rzeczowe. Więcej na www.time2go.pl.

W niedzielę od godziny 9.45 do 12.30 utrudniony będzie ruch na ulicach: Warszawska, Akademicka, Glinki, Artyleryjska, Piłsudskiego oraz Plac Wolności. Klub Biegacza Biała Biega przeprasza za utrudnienia.

Poniżej trasa biegów i medale, jakie otrzymają uczestnicy imprezy.

(AK)

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe