Parczew. Wejście na basen za złotówkę

  • 23.01.2017, 10:50 (aktualizacja 23.01.2017, 13:20)
  • W Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Poinformuj nas, nagłośnimy temat │[email protected]
Parczew. Wejście na basen za złotówkę Janusz Włodarczyk
Burmistrz i kierownik Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego Jelonek zachęcają amatorów pływania do korzystania w czasie ferii zimowych z atrakcji wodnych. Cena, jaką zapłacą za jednorazowe wejście, to zaledwie 1 zł. Promocja kusi, tylko czy dzieci wstaną w czasie ferii o godzinie 6?

Promocyjne wejście za złotówkę obowiązuje od poniedziałku do piątku w okresie od 16 do 27 stycznia, ale tylko rano, pomiędzy godziną 6.30 a 8. Zarówno kierownik pływalni, jak i burmistrz Paweł Kędracki uważają, że chętnych, by za popływać za tak niską cenę, nie zabraknie.

– To dobra promocja, ponieważ mówimy o okresie ferii. Nie wszystkie dzieci wyjadą poza miasto, a i nie wszystkich rodziców stać na bilety na basen. Złotówka za bilet da możliwość korzystania tym dzieciom z basenu praktycznie każdego dnia ferii – uzasadnia wiceburmistrz Michał Bożym.

Janusz Włodarczyk

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia" nr 3 z 17 stycznia

 

W Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Poinformuj nas, nagłośnimy temat │[email protected]

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe